Феновете на Черно море: Нека Тича се тресе
Феновете на Черно море се надъхват за мача на сезона с Левски, който може да донесе на " моряците " бронзовите медали. Това ще се случи, в случай че играчите на Илиан Илиев завоюват, само че е допустимо също варненският отбор да приключи трети и при всевъзможен различен резултат според от това какъв ще е крайни изход от срещата на Арда в Разград.
Ето какво написаха на страницата на Национален почитател клуб Черно море във фейсбук:
ВСИЧКИ НА ТИЧА - ПОСЛЕДНА БИТКА ЗА СЕЗОНА!
МОРЯЦИ, пристигна време за финалната ни борба! В понеделник (26.05) от 17:45ч, Черно море посреща Левски в решителен мач за третото място в класирането! С победа, подсигуряваме бронзовите медали и вероятно присъединяване в ЕКТ!
Но този мач ще бъде нещо доста повече… Това е бенефисът на капитана, легендата, признака – ДАНИЕЛ ДИМОВ! След години на щастливи мигове, борби, победи и пристрастеност, Дани затваря една славна страница, а ние сме длъжни да го изпратим, както прилича – със стадион, цялостен с обич и почитание!
НЕКА ТИЧА съдебна експертиза ТРЕСЕ! Да покажем, че Варна обича своя тим и почита своите герои!
САМО ЧЕРНО МОРЕ!




